Léčivé účinky

O pivních lázních se již od pradávna traduje, že kromě relaxačního účinku pivní lázně také blahodárně působí na psychickou a duševní stránku člověka. Voda, která je v koupelích obsažena, je obohacena o výtažky drcených bylin a nejrůznějších složek, které jsou používány při výrobě piva. Kdo se do takovéto lázně ponoří, zažije tedy neskutečné tělesné uvolnění. Jedinečná vůně, která se z této koupele line, Vám navíc pomůže velice rychle očistit Vaší mysl a udržet si dobrou náladu i několik dní po skončení této procedury.

Asi nejvíce si zákazníci po návštěvě pivních lázní chválí regenerační efekt, který má koupel na pokožku. Póry se totiž v této vodě otevírají a hloubkově čistí. Kromě toho, mají tyto koupele také blahodárný účinek na uvolnění svalstva, prohřátí celého těla i kloubů a zlepšení krevního oběhu.

K ještě většímu zdravotnímu účinku pak přispívají také částečné nebo celkové masáže, které se v pivních lázních provádějí po již zmiňované koupeli.Nabídka balíčků


Pravá pivní lázeň

Pivní lázně Chodová Planá

Pokud se vám líbí pivní lázně Chodová planá, určitě oceníte i informace o rožnovských pivních lázních. pivní lázně Štramberk jsou totiž u zákazníků velmi oblíbené.
...neváhejte a